מזון לחיות במרכז

מזון לחיות במרכז

כל מי שמגדל חיית מחמד יודע שהשגת מזון לחיות במרכז הארץ אינה משימה פשוטה. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שכל חיית מחמד צורכת מזון אחר ואין דין חתול ככלב. למשל מזון יבש לכלבים מתאים לסוגים מסוימים של כלבים ולגילאים מסוימים ולכן דרושה מומחיות.

ועוד לא אמרנו כלום על ההבדלים בין כלבים עם פרווה לכלבים ללא פרווה, כלבים עם צרכים תזונתיים מיוחדים, כלבים עם מחלות כלשהן ועוד. כל אלו דורשים מזון מיוחד ופה אנחנו מדברים רק על כלבים ולא הזכרנו חתולים, תוכים, דגים וחיות אחרות.

ברוב המקומות שמציעים לרכישה מזון לחיות במרכז תוכלו למצוא גם מזון יבש לכלבים, מזון לחתולים, אוכל לתוכים ומגוון של פריטי מזון. אבל המבחר אינו צריך לבוא על חשבון האיכות ולכן אנחנו פה לעזרתכם. המשיכו לקרוא וגלו איפה רוכשים את המזון האיכותי ביותר לחיות המחמד.

 

איפה לרכוש מזון לחיות במרכז ?

אם אתם מחפשים מזון לחיות בפתח תקווה ובאזור המרכז כדאי שתדעו שיש לכם כתובת : חנות ארגו באלכסנדר ינאי 11 שמעמידה את החיות במרכז הבמה על צרכיהם השונים. במקום שמים דגש על איכות המוצרים, על יחס אישי וחם ועל אספקה מהירה של המזון גם באופן מקוון.

לכן אם אתם מחפשים לרכוש מזון לחיות במרכז ובמיוחד מזון לחיות בפתח תקווה – זכרו את השם ארגו. המקום משמש גם כחנות חיות בפ"ת ואל יקל הדבר בעיניכם מסיבה אחת :  חנות חיות בפ"ת איכותית ורצינית שמקפידה על יחס חם לאנשים ולחיות, על מוצרים איכותיים ועל זמני אספקה מהירים אינה עניין של מה בכך.

למעשה, אוכל לחיות במרכז הארץ מומלץ וכדאי לרכוש רק כאן וחיות המחמד שלכם יגידו תודה. אולי לא תבינו זאת כמו ד"ר דוליטל, אבל אוכל לחיות במרכז שעושה כבוד לחיות הוא עניין נדיר. ועוד לא דיברנו על הייעוץ המקצועי שתזכו לו בעת ביצוע הרכישה ואפילו אחריה.

 

אז צריך לנסוע לפתח תקווה במיוחד?

אולי תתפלאו אבל כדי ליהנות ממזון איכותי לחיות המחמד שלכם אתם לא צריכים להרחיק. אמנם החנות הטובה ביותר נמצאת בפ"ת, אבל אתם יכולים ליהנות ממשלוחים חינם   במרחב שבין גן שורק בדרום, ראש העין במזרח וכפר שמריהו בצפון.

וזה לא הכל מסיבה אחת : גם אם אתם גרים ביישובים שאינם במרחב זה אתם בידיים טובות. למעשה, גם אתם תוכלו להזמין ממוצרי החנות ולהוסיף למשלוח 25 ₪ בלבד. בכל מקרה, המשלוח יגיע לביתכם עד ימי עסקים מיום אישור העסקה בחברת האשראי.

אנשי החנות עומדים לרשותכם באתר האינטרנט כל יום כל מ-08:00-18:00 ובימי שישי עד 13:00. אתם יכולים כמובן גם ליצור קשר באמצעות המייל info@ar-go.co.il או בטלפון שמספרו  072-3380699. אז למה אתם מחכים? הבטיחו לחיות המחמד שלכם מזון איכותי עוד היום.