תמ"א 38 רעננה

תמ"א 38 רעננה ואתם

אם כתושבי רעננה התרגלתם לטוב ביותר אין שום סיבה שבתחום רעידות האדמה תתחילו להתפשר. בואו להכיר את פרויקט תמ"א 38 רעננה שיאפשר לכם ליהנות מכל העולמות : גם התחדשות עירונית וגם הגנה מפני רעידות אדמה. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא כדי לדעת עוד על פרויקט תמ"א 38 רעננה.

 

פרויקט תמ"א 38 רעננה – הפרויקט שיציל את חייכם

למעשה, מכיוון שאין התראה מראש בתחום רעידות האדמה רק פרויקט תמ"א 38 רעננה יציל אתכם. הפרויקט מתבצע ע"י חברות תמ"א 38 או חברות בתחום יזמות נדל"ן אבל שימו לב- בתחום זה מדובר בעניין של חיים ומוות הלכה למעשה ולכן אסור לקחת סיכון.

המשמעות היא שלעליכם לבחור בטובה ביותר מבין חברות תמ"א 38 או חברות יזמות נדל"ן. אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם כי עשינו זאת עבורכם : אנחנו חקרנו, בדקנו ומצאנו את הטובה ביותר בתחום זה – חברת אפקים .

 

מי זו חברת אפקים?

חברת אפקים מלווה את פרויקט תמ"א 38 בכל הארץ עוד מראשיתו לפני 30 שנה. למעשה, היא הייתה בתחום זה עוד לפני כולם כך שאתם נהנים מ-30 שנות נסיון, ידע ומיומנות. ואל יקל הדבר בעיניכם כי בתחום זה אסור להתפשר מסיבה אחת : זהו עניין אמיתי של חיים ומוות.

אבל זה לא הסוף כי החברה יוזמת ומבצעת פרויקטים נוספים בתחום הנדל"ן כולל בניית ממדים, תוספות בנייה, פינוי בינוי, אחזקה של מבנים ובתים, בנייה קלה ועוד. כל פרויקט זוכה לליווי צמוד של טובי המהנדסים, המפקחים והאדריכלים כך שאתם בידיים הכי טובות ומקצועיות שתוכלו לבקש

 

להגשים חלומות

למעשה, בחברת אפקים מתמחים בהגשמת החלומות של לקוחותיהם ללא תלות בגודל, בהיקף או ברמת המורכבות של הפרויקט. אתם מוזמנים לספר לאנשי החברה על החלומות שלכם בתחום הנדל"ן ולהשאיר להם את הביצוע. מסתבר שגם אתם יכולים לחיות את החלום….

אנחנו בטוחים שאתם תהיו מרוצים כי בחברה עושים הכל כדי שאתם תהיו שבעי רצון, כולל שימוש בכלים גמישים, דינאמיים ויצירתיים בהתאמה אישית לכל לקוח ולקוח. ובינינו – האם ציפיתם לפחות מכך בחברה שמתאימה את עצמה ללקוחותיה ולא להיפך?

 

אז מה עושים עכשיו?

למעשה, כל שנותר לכם לעשות עכשיו הוא לבחור את דרך הפנייה המועדפת עליכם:  האם לחייג למספר הטלפון 072-33-80-713, האם לשלוח דואר אלקטרוני לכתובת ofakim3@walla.co.il, האם להשאיר הודעה באתר האינטרנט שלהם או להגיע למשרדי החברה ברוטשילד 107 בפתח תקווה.

שימו לב שלרוב לא תצטרכו לקום מכיסאכם או לצאת מהבית ואתם נהנים פעמיים :  שירות, אמינות ומקצועיות בשילוב של נוחות. זוכרים שאמרנו לכם שאין שום סיבה שתתפשרו על פחות מהטוב ביותר בתחום רעידות האדמה? אנחנו חושבים שקיימנו את ההבטחה ועכשיו הכדור בידיים שלכם. אז למה אתם מחכים?